folklórní soubor Lipka Pardubice - folklor Východních Cech
o souboru
pár slov o nás
členové
repertoár
napsali o nás
texty písní
nabízíme
partneři
akce
nadcházející akce
nedávné akce
archiv
sezona 13/14
sezona 12/13
sezona 11/12
sezona 10/11
sezona 09/10
sezona 08/09
sezona 07/08
kronika 1982
kronika 1981
kronika 79/80
projekty
CD Pod naší lipkou
podzimní folklórní slavnosti
taneční domy
staročeský bál
výroční koncerty
vánoční pořady
památná lípa
lidové zvyky
tábor DFS Perníček

VÝROČNÍ KONCERTY

Uskutečněné

VĚŘTE, NEVĚŘTE - 9. VÝROČNÍ KONCERT

VĚŘTE, NEVĚŘTE
9. VÝROČNÍ KONCERT FS LIPKA PARDUBICE

V rámci 9. Výročního koncertu FS Lipka Pardubice Vás necháme nahlédnout do zákulisí a historie souboru. Inspirováni televizním pořadem Věřte, nevěřte Vám představíme několik příběhů a bude jen na Vás odhadnout, který pravdivý a který jsme si vymysleli.

Především Vás ale čekají premiéry i archivní kusy z repertoáru našeho souboru, představíme Vám hosta, Folklorní soubor Búřka z Čejče, nabídneme Vám drobné pohoštění a po skončení pořadu se můžete zdržet při malé zábavě u muziky.

8. VÝROČNÍ KONCERT FS LIPKA

TEN UMÍ TO A TEN ZAS TOHLE - 8. VÝROČNÍ KONCERT

7. Výroční koncert

VÁNOCE, VÁNOCE PŘICHÁZEJÍ...
aneb Už se zase těšíme na Ježíška!

6. Výroční koncert

Přijměte prosím srdečné pozvání na 6. Výroční koncert Folklórního souboru Lipka Pardubice, který se uskuteční v sobotu 13. dubna 2013 od 19 hodin v Kulturním domě Hronovická v Pardubicích. Společně s hostem večera, Folklorním souborem Radost Pardubice, jsme pro Vás připravili přehlídku těch nejlepších tanců a písní z našich repertoárů, v průběhu koncertu pak pokřtíme premiérové CD našeho souboru. A konečně - po vzoru našich komerčních televizí jsme se výroční večer rozhodli zpestřit soutěží talentů, ve které poznáte schopnosti a nadání našich členů mnohdy netušené a jen na Vás bude vybrat ten největší. Těšíme se na Vás!

5. Výroční koncert

14. dubna 2012 se v Kulturním domě Hronovická v Pardubicích konal pátý výroční koncert Folklorního souboru Lipka moderovaný Patrikem Ulrichem. Jako vždy jsme upustili fantazii uzdu a nabídli divákům bláznivý večer plný napětí a nečekaných zvratů. Naše početné řady byly rozšířeny o sympatické tanečnice z folklorního souboru Radost a svojí chvíli slávy si užil také maskot folklorního souboru Lipka, labradorský retriever Berta. Jako host letos přijal naše pozvání Folklorní soubor Šarvanci z Prahy.

4. Výroční koncert - Koňská opereta

Již čtvrtý výroční koncert, kterým nás provedl moderátor David Slouka, proběhl v duchu Velké pardubické. Večer jsme také trávili s pěveckým souborem Kmotričky z Brna.

21. dubna 2018, 17:00 - Pardubice, KD Hronovická
11. VÝROČNÍ KONCERT FS LIPKA
4. května 2018, 17:00 - Pardubice, náměstí Dukelských hrdinů
STAVĚNÍ MÁJE
7. října 2018 - Dvakačovice, Evangelický kostel
BOHOSLUŽBA DÍKŮČINĚNÍ
Kulturní centrum Pardubice
CD Pod naší Lipkou Nechcete čekat na naše vystoupení? Objednejte si naše zbrusu nové CD představující průřez repertoárem prvních pěti let činnosti obnovené Lipky a budeme s Vámi kdekoli a kdykoli budete chtít!
Jen chci poslat pozdrav Lence Šťastné. Ať se Lipce daří. Martina Zbránková
Prosím paní Brandovou, která nám zaslala dotaz prostřednictvím formuláře na těchto stránkách, aby napsala ještě jednou přímo na email fslipka@centrum.cz - v došlém vzkazu totiž nebyla celá adresa, na kterou bych mohl odpovědět. Děkuji!
Ahoj k Vám do Lipky! Nedá mi to, abych alespoň takto, psanou formou, nesmekla klobouk zejména před všemi muzikanty, kteří účinkovali jako tanečníci jak na Vašem bále, tak i teď v sobotu v Pileticích! Na bále se mi při "čechomoráckém čísle" doslova tajil dech a v němém úžase jsem zírala s (lidově řečeno) hubou dokořán, takže na Májce jsem si to divácky znovu mile ráda užila! Myslím, že je to obdivuhodný výkon. Díky za něj a těším se na další! Zdraví Káťa-Láďa
informační email

Chcete vědět o akcích pořádaných FS Lipka? Zanechte nám svoji emailovou adresu a my vás budeme informovat!

pro členy
login:
heslo:
www.PardubickeObchody.czUbytování Krkonoše, Jizerské hory a Český rájUbytování na SlovenskuPardubický kaleidoskop
Kam na výlet s detmi?Hanáci PrahaRáj notKroje.cz - materiály a doplňky pro krojeEshop tradice
Copyright © Folklórní soubor Lipka Pardubice, o.s.
Licence agreement